SOCIAL MEDIA - CZYLI JAK ZAISTNIEĆ W INTERNECIE

Jak i dlaczego warto wykorzystać media społecznościowe we własnym biznesie? Social Media to obecnie najtańszy i najskuteczniejszy sposób dotarcia do potencjalnego klienta. To idealny kanał, który pozwala budować markę, a także zapoznać odbiorców z ofertą firmy.

Wiele osób przed skorzystaniem z usług firmy, szuka informacji na jej temat w internecie. Konkurencja nie śpi – a odpowiednio prowadzone social media, budzą zaufanie i pewność, że firma istnieje i ma się całkiem nieźle!

Nie masz odpowiedniej wiedzy i czasu? Wcale nie musisz go mieć. Coraz więcej przedsiębiorców zleca prowadzenie swoich stron profesjonalnym agencjom reklamowym. Zapraszamy do współpracy!

FANPAGE


Bardzo często rozmawiamy z naszymi klientami na temat sensowności prowadzenie FanPage firmowego na Facebooku.

To dobry czas, aby wspólnie się nad tym zastanowić!

W Polsce liczbę osób korzystających z Facebooka szacuje się na ok. 15 mln użytkowników - natuarlnym jest więc fakt, że to idealne miejsce na tani i skuteczny marketing pozwalający zbudować silną markę, wyróżniającą się na tle konkurencji.

Jesteśmy pewni, że większość z Was prowadzi własną stronę - z większymi, bądź mniejszymi sukcesami. jednym z Waszych największych problemów jest brak czasu i brak pomysłu na konkretne działania marketingowe.

Dlaczego jednak warto kłaść na to nacisk?

Ponieważ dzięki reklamie, marketingu możemy wyróżnić się na tle konkurencji, pozyskać nowych klientów oraz zbudować odpowiednio wykreowany wizerunek firmy, który odgrywa ogromną rolę w biznesie.


INSTAGRAM


Dlaczego warto mieć profil firmowy na Instagramie?

Coraz większą popularność zyskuje Instagram. To szybszy sposób, aby zbudować rozpoznawalność marki oraz podnieść jej widoczność w Internecie.

Wg. badań popularność Instagrama w Polsce rośnie lawinowo już od kilku lat. Taki trend, szczególnie widoczny wśród osób w przedziale wieku 16-35, stanowi ogromną szansę dla rozwoju biznesu.

Odpowiednio przygotowana strategia marketingowa, połączona ze skuteczną kampanią reklamową dają niesamowite możliwości dotarcie do potencjalnych klientów ze swoimi usługami lub produktami.

Zbuduj wizerunek swojej firmy w oparciu o nowoczesne media.Plansza informacyjna PFR sm